© Mėgstamas maistas ir charakteris

12 Rgp

Kai negaunate to, ko norėjote, įgyjate patirties.

Italų patarlė

Vienintelė galima sėkmė – nugyventi gyvenimą taip, kaip norite.

Christopher Morley

******

Maistas ir charakterisŽmonės gana skirtingi. Ir maistą mėgsta skirtingą. Pasirodo, mėgstamas maistas išduoda žmogaus būdą. O ką mėgstate Jūs?

Makaronai

Juos mėgstantys žmonės praktiški, konkretūs, jie viską įvertina, apskaičiuoja. Jie dažniausiai nesvarsto, ar teisingai pasielgė, neanalizuoja savo poelgių. Šie žmonės yra džiaugsmingi, jiems patinka bendrauti, jie atviri, mylintys gyvenimą.

Mėsa

Mėsos mėgėjai yra gyvybingi, atkaklūs, turintys didelių ambicijų. Norėdami įgyvendinti savo planus, jie gana dažnai nepaiso kitų žmonių interesų, gali net piktnaudžiauti susidariusia palankia padėtimi. Kartais jiems vertėtų pagalvoti ne vien apie save, bet ir apie kitus.

Daržovės

Tai mėgstamiausias paprastų, tiesių, atvirų žmonių maistas. Jų tikrai nepavadinsi paviršutiniškais ar nuobodžiais, nors iš pradžių jie tokie ir gali pasirodyti. Tačiau iš tikrųjų šie žmonės turi daugybę puikių bruožų.

Saldumynai

Juos mėgsta draugiški, paprasti, linksmi, komunikabilūs, atviri žmonės. Jie labai noriai bendrauja, trokšta būti reikalingi kitiems, jausti jų meilę. Šie žmonės jaučia nepasotinamą emocinį alkį.

Delikatesai

Juos mėgstantys žmonės moka save kontroliuoti. Jų skoniui labai sunku įtikti. Tai stiprios asmenybės, dažnai jaučiančios esą pranašesni už kitus. Tačiau iš tikrųjų bijo būti nuskriausti, yra itin jautrūs ir pažeidžiami.

Vaisiai ir uogos

Vaisius ir uogas labiausiai mėgsta jautrūs, taktiški, romantiški, subtilūs žmonės. Jie lengvai pažeidžiami, visada šiek tiek bijo likti nesuprasti, todėl dažniausiai uoliai gina savo požiūrį, baimindamiesi, kad galbūt ne viską nuosekliai pasakė, o kiti juos ne taip suprato.

******

Reklama

Parašykite komentarą

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti / Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti / Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti / Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti / Keisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: