© Maistas ir ilgaamžiškumo receptai

3 Lap

Pasak specialistų, gana paprasti produktai gali padėti sulaukti ilgų gyvenimo metų.

Pomidorai

Pomidorai4Jei kasdien valgysite bent po pusę pomidoro, Jūsų oda žymiai lėčiau raukšlėsis. Pomidoruose yra unikalios medžiagos – likopeno, kuri jaunina ne tik odą, bet ir kai kuriuos svarbius vidaus organus. Pasak specialistų, žmogaus organizmas geriau pasisavins likopeną, jei pomidorų valgysite virtų ar troškintų.

Žalioji arbataŽalioji arbata1

Žaliosios arbatos patariama gerti vietoje kavos ir juodosios arbatos. Žalioji arbata pasižymi antioksidantinėmis savybėmis, todėl ląstelės apsaugo nuo pernelyg ankstyvo senėjimo.

Žuvis

Kapitonas (žuvis)Žuvies patariama valgyti 3 kartus per savaitę. Žuvyse yra riebiųjų rūgščių, kurios kraujagysles apsaugo nuo senėjimo ir jų viduje neleidžia susidaryti cholesterolio apnašoms.

KefyrasKefyras

Kefyro patariama gerti bent 2-3 kartus per dieną. Kefyre gausu vitamino D, kuris stiprina kaulus ir apsaugo raumenis nuo pernelyg ankstyvo senėjimo.

Obuoliai

Obuoliai NORISSpecialistai obuolius vadina žmogaus organizmą jauninančiais produktais. Obuoliuose yra medžiagos kvercetino, kuri apsaugo nuo Alzhaimerio ir Parkinsono ligų. Norėdami atjauninti savo organizmą, kas antrą dieną suvalgykite bent po 1 obuolį.

MorkosVirtos morkos

Morkose gausu įvairių vitaminų, stabdančių žmogaus organizme senėjimo procesus. Morkų patariama valgyti tarkuotų su grietine ar aliejumi, nes dalis jose esančių medžiagų tirpsta tik riebaluose. Žiemą ir rudenį morkų patariama valgyti kas trečią dieną, o pavasarį ir vasarą – kasdien.

Cinamonas

CinamonasCinamonas ypač reikalingas širdžiai ir kraujotakos sistemai. Cinamonas padeda nuo vidinių kraujagyslių sienelių nuvalyti cholesterolio apnašas ir iš organizmo pašalinti toksines medžiagas. Jei kasdien suvartosite bent po žiupsnelį cinamono, neleisite pernelyg greitai pasenti širdžiai ir kraujotakos sistemai.

Reklama

Parašykite komentarą

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: