© Pavojingiausi produktai

23 Vas

Produktai – žudikai, trumpinantys gyvenimą

Pavojingiausi produktai

Rūpindamiesi savo sveikata ir stengdamiesi maistui naudoti tik naudingus produktus, mes vis dėlto gyvenimo neįsivaizduojame be įvairiausių „skanėstų“. Atminkite, kad kiekvieną dieną, kiekvieną akimirką privalote galvoti, ką valgote ir stengtis vartoti tik sveikus, nekenksmingus ir vitaminų kupinus produktus. Pristatome pačius pavojingiausius žmogaus sveikatai produktus.

Čiulpiamieji saldainiai, čiulpinukai, pastilės

Čiulpinukai

Juose gausu dažiklių, cheminių medžiagų ir saldiklių, kurie tik kenkia organizmui.Pastilės

Vaisvandeniai

Saldieji gazuoti gėrimaiKo tik gazuotų gėrimų gamintojai neprigalvoja – ir citrinos skonis, ir kapučino, ir tropinių vaisių. Visa tai, žinoma, negali palikti gurmanų abejingais. Tačiau prieš išgeriant eilinį butelį saldaus gėrimo žinokite, jog tokie gėrimai sukelia troškulį ir jų sudėtyje yra milžiniškas kiekis cukraus.

Saldieji gazuoti gėrimai sukelia ir celiulitą. Juose yra tiek saldiklių, kad atsigėrus vieno ar kito saldaus gazuoto gėrimo, vėl norisi gerti.

Šokoladiniai batonėliai

Šokoladiniai batonėliaiTai dar vienas delikatesas, kurio reklamos žada ir energijos antplūdį, ir sėkmę gyvenime. Tačiau nė viename reklamos klipe Jums niekas nepraneša, kad kiekvienas batonėlis yra kupinas didžiulio cukraus kiekio ir įvairių cheminių medžiagų priedų.

Taip gardu ir nekalta, tiesa? Deja, šokoladiniuose batonėliuose gausu kalorijų, genetiškai modifikuotų medžiagų ir, žinoma, dažiklių.

Dešra

Ir koks gi vyras įsivaizduoja savo gyvenimą be sumuštinio su dešra? Tačiau mažai kas žino, jog būtent dešrytė turi 40 proc. paslaptingųjų riebalų ir didelį kiekį skonio gerinimo priemonių.Sumuštiniai su dešra

Bulvių traškučiai

Apie šį baubą kalbama nuolat, tačiau pastebima, kad mažieji nuolat juos valgo eidami iš mokyklos ar būrelio. Bulvių traškučiai yra priešas ne tik mažiesiems, bet ir suaugusiesiems.

Bulvių traškučiaiPastaruoju metu šis produktas plačiai paplitęs Lietuvoje. Kiekvienas apsilankymas kino teatre arba bare yra lydimas skambaus bulvių traškučių traškesio. Kad ir kaip būtų skanu, šis skanėstas yra sudarytas iš angliavandenių bei riebalų, taip pat gamintojai nepamiršta įdėti ir ypač daug skonio bei kvapo stipriklių.

Riebi mėsa

Kepta kiauliena

Ne veltui musulmonai ir žydai nevalgo kiaulienos. Juk ši mėsa yra ypač pavojinga sveikatai. O kepta – dar pavojingesnė.

Majonezas

Majonezas

Tai ypač kaloringas produktas, tačiau jo teisti negalima. Jame yra daug naudingųjų angliavandenių ir baltymų. Tiesa, neapsieinama ir be dažiklių. Atminkite, kad dauguma majonezo, pomidorų ir kitų padažų rūšių turi genetiškai modifikuotų produktų.

Greitas maistas

Greitas maistas

Kad ir seilė ima tysti pagalvojus apie mėsainius, reikėtų jų atsisakyti. Juose esanti chemija ir dažikliai, skonio ir kvapų stiprikliai yra Jūsų priešas Nr. 1.

Alkoholis

Alkoholis

Tai kalorijų bomba.

Taigi pats laikas pradėti galvoti apie tai, ką valgote, ir stebėti, ką valgo aplinkiniai. Gal pats laikas pradėti valgyti salotas, vaisius ir gerti šviežiai spaustas sultis?

 

Reklama

Parašykite komentarą

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: